Winnetoo - Drewniany plac zabaw

Opis:

Na stronie internetowej Winnetoo.pl dostępna jest szczegółowa oferta firmy zajmującej się produkcją oraz dostarczaniem placów gier i zabaw dla dzieci. Przedsiębiorstwo projektuje, wykonuje oraz montuje wspomniane wyroby od wielu lat, zdobywając przez ten czas szerokie grono zadowolonych, stałych klientów. Każdy drewniany plac zabaw jest do nabycia w korzystnej cenie. Możliwy jest zakup gotowych zestawów, jak również pojedynczych elementów.

W zależności od konkretnego modelu, zestawy składają się z huśtawek, piaskownic, wież, drabinek, ścianek do wspinaczki, zjeżdżalni oraz innych elementów. Przedsiębiorstwo kieruje swą ofertę do klientów prywatnych, a także różnego rodzaju instytucji czy firm. Dostępne wyroby można z powodzeniem montować nie tylko na podwórkach przydomowych, ale również na terenie przedszkoli, szkół, restauracji, hoteli, miejskich placów zabaw oraz wielu innych lokalizacji.

Dodano: 28-02-2020

Winnetoo


WWW: http://www.winnetoo.pl/

Dworcowa 42, 62-060 Stęszew

Tel: +48 (61) 81 96 433

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Winnetoo - Drewniany plac zabawOd tej w/w firmy udało mi się zakupić bardzo porządny drewniany plac zabaw dla moich dzieci, który teraz jest umiejscowiony na okres letni na działce nad jeziorem.


Ocena 4

W Okolicy