https://kasacja.wroclaw.pl/ | Kasacja pojazdów legnica

Opis:

Każdy, kto na swojej posesji ma samochód, którego nie używa, powinien dokonać jego zezłomowania. Mając na uwadze fakt, że prawo zabrania porzucania aut, warto poszukać miejsca, do którego będzie legalnie można je oddać. Kasacja pojazdów w Legnicy przeprowadzana jest przez profesjonalistów, którzy pracują w firmie Kasacja Pojazdów Paweł Szponar.

Mając wątpliwości, czy warto wybrać akurat to miejsce, należy mieć na uwadze, że właściciel prowadzi je od ponad 10 lat. Oznacza to, że ma nie tylko niezbędną wiedzę, ale także doświadczenie, które pozwala mu przeprowadzać złomowanie zgodnie z przepisami. Co więcej, wiele osób przekonują również atrakcyjne ceny, jakie oferuje klientom. Dzięki nim nie pozostają z pustym portfelem, a mogą nawet zarobić sporą sumę pieniędzy. Należy również pamiętać o tym, że pracownicy wspomnianego miejsca dokonują wszelkich formalności, które pozwalają wyrejestrować samochód. 

Dodano: 04-11-2019

Kasacja Pojazdów Paweł Szponar


WWW: https://kasacja.wroclaw.pl/

Ananasowa 12, 58-500 Wrocław

Tel: 503 304 231

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://kasacja.wroclaw.pl/ | Kasacja pojazdów legnicaŚwietne miejsce we Wrocławiu na pozbycie się pojazdu. Panowie z tej firmy profesjonalnie podchodzą do sprawy. :)


Ocena 5

W Okolicy