Porady prawne podział majątku

Opis:

W momencie zawierania małżeństwa partnerzy z optymizmem patrzą w przyszłość, wierząc, że to wybór na całe życie, gwarancja szczęścia i stabilizacji. Jak pokazuje rzeczywistość, wiele małżeństw rozpada się jednak po krótszym lub dłuższym czasie od sformalizowania związku. Jedno to zranione serce i rozpad pożycia, a drugie prawny aspekt tej skomplikowanej sytuacji.

Rozwodzący się małżonkowie muszą podzielić się majątkiem, a w przypadku posiadania dzieci zadecydować o opiece nad nimi. Tylko części par udaje się dokonać bezkonfliktowego porozumienia, a wówczas rozwód jest szybki i mało kłopotliwy. Jednak niekiedy byli partnerzy są wobec siebie nastawieni wrogo i walczą o swój interes. Sąd staje przed koniecznością rozstrzygnięcia sporu i wydania określonych decyzji, na przykład o orzeczeniu winy i zasądzeniu alimentów.

Warszawska kancelaria adwokat-rodzinny.com zapewnia w tym zakresie porady prawne. Podział majątku, przyznanie opieki rodzicielskiej czy postępowania spadkowe to niektóre z obszarów, jakimi się zajmuje. Prawo rodzinne nie stanowi tajemnicy dla doświadczonych i kompetentnych prawników.

Dodano: 15-10-2019

Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


WWW: https://adwokat-rodzinny.com/

Aleja Solidarności 119/125 , 00-897 Warszawa

Tel: 22 308-55-00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Porady prawne podział majątkuNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy