http://www.pogotowiezamkowe.com.pl - Otwieranie mieszkań warszawa

Opis:

Nie wiesz, gdzie zostawiłeś klucze i nie możesz dostać się do mieszkania? Szukasz kogoś, kto byłby w stanie Ci pomóc? W Warszawie awaryjne otwieranie mieszkań oferuje przedsiębiorstwo ze strony pogotowiezamkowe.com.pl, które ma licencję na tę działalność wydaną przez policję, dlatego klient może mieć pewność, że jego akcja jest absolutnie legalna i nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo.

Firma ta oferuje otwieranie zewnętrznych drzwi mieszkań i domów, a także drzwi wewnętrznych przy użyciu specjalistycznych narzędzi, z zastosowaniem szczególnych technik i trików minimalizujących uszkodzenie zamka. Pomaga ona w przypadku zatrzaśnięcia się drzwi, a także w przeprogramowaniu zamka. Jej pracownicy radzą sobie z zamkami takich marek jak Gerda, Titan, Optimus, Yale, Multilock i innymi. 

Najważniejszą ofertą tego przedsiębiorstwa są najróżniejsze zabezpieczenia domów, mieszkań i firm przed włamaniami, toteż w sprzedaży ma ono zamki, kłódki, wkładki, samozamykacze i szyldy antywłamaniowe renomowanych marek. Poleca także swoje usługi w zakresie montażu tych zabezpieczeń, ich konserwacji i naprawy.

Dodano: 22-07-2019

Pogotowie Zamkowe


WWW: https://www.pogotowiezamkowe.com.pl

Pl. Konstytucji 2, 00-552 Warszawa

Tel: 501 12 12 12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://www.pogotowiezamkowe.com.pl - Otwieranie mieszkań warszawaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy