Naprawa automatycznych skrzyń biegów lubelskie

Opis:

Każdy pojazd zasilany silnikiem spalinowym musi być wyposażony w przekładnię biegową, aby w pełni wykorzystać możliwości jednostki napędowej. Są to podzespoły o niezwykle skomplikowanej budowie i dlatego w przypadku awarii, mało kto podejmuje się ich naprawy. W takiej sytuacji można jednak skorzystać z usług firmy Orkanika, która nie boi się wyzwań i za rozsądne pieniądze podejmie profesjonalną próbę regeneracji.

Oferta ta jest dedykowana przede wszystkim właścicielom pojazdów ciężarowych oraz autobusów. Naprawa automatycznych skrzyń biegów w lubelskim, jeśli jest tylko możliwa, polega na kompleksowej regeneracji z użyciem najlepszych podzespołów. Co jednak ważne, nawet jeśli serwis w danym przypadku nie będzie wykonalny, można od firmy kupić inną skrzynię już po regeneracji, z pełną gwarancją udzielaną przez warsztat.

Dodano: 01-06-2019

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ORKANIKA SP Z O O


WWW: https://www.orkanika.com/

95, 21-007 Jacków

Tel: 732 732 095

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Naprawa automatycznych skrzyń biegów lubelskieOwa firma bardzo precyzyjnie i rzetelnie naprawiła moją skrzynię automatyczną w ciężarówce, w której jeżdżę na trasy międzynarodowe.


Ocena 3

W Okolicy