Ustanowienie rozdzielności majątkowej - Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Opis:

Decydując się na związek małżeński narzeczeni z chwilą jego zawarcia, ustanawiają z mocy ustawy wspólność majątkową. To do nich należy decyzja czy zechcą ją rozszerzyć, zabezpieczając tym samym partnera, np. w przypadku swojej śmierci. W tym celu niezbędna będzie pomoc prawnika, który przygotuje umowę w formie aktu notarialnego.

Ustanowienie rozdzielności majątkowej jest kluczowe np. w sytuacji, gdy jeden z małżonków zarabia mniej i chce się zabezpieczyć przed ewentualnym rozwodem tak, aby jego druga połowa nie mogła dysponować środkami, które pochodziły np. z tytułu jego wynagrodzenia za pracę, bądź inną działalność zarobkową.

Na terenie Warszawy działa wiele kancelarii, które zajmują się szeroko rozumianą ochroną prawną. Można wejść na stronę polzlaw.pl i zapoznać się z kompleksową ofertą prawników, skierowaną zarówno do osób fizycznych, jak i klientów biznesowych. W ramach świadczonych usług zajmują się reprezentowaniem interesów klienta w postępowaniach przed sądem właściwym do rozstrzygania sporów z zakresu m.in. prawa cywilnego, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Dodano: 03-04-2019

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.


WWW: https://www.polzlaw.pl/

Podwale 17, 00-252 Warszawa

Tel: 22 622 54 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ustanowienie rozdzielności majątkowej - Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy