Kaskada • Sala na wesele

Opis:

Niezależnie od tego, czy dana para planuje przyjęcie na 40-50 gości czy też huczną imprezę, na której bawić się będzie ponad 100 uczestników, sala na wesele w Wielkopolsce, jaką znaleźć można w Hotelu Kaskada, okaże się strzałem w dziesiątkę. Zatrudniona obsługa ma niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu przedsięwzięć, dzięki czemu zostanie ono przygotowane z uwzględnieniem najmniejszych nawet detali.

Tym co wyróżnia salę weselną w Kaskadzie, jest fakt, że znajduje się ona bezpośrednio nad Jeziorem Kierskim, które uważane jest za jedno z najczystszych w tym regionie. To właśnie z tego obiektu rozpościera się piękna panorama, obok której nie można przejść obojętnie. Na gości czeka tu aż 26 doskonale wyposażonych pokoi o wysokim standardzie – zarówno jednoosobowych, dwuosobowych oraz czteroosobowych.

Dodano: 11-12-2018

Kaskada Hotel&Restauracja


WWW: http://kaskada-hotel.pl/

Międzyzdrojska 37, 60-453 Poznań

Tel: 691 500 928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kaskada • Sala na weseleSala na wesele oferowana w hotelu Kaskada jest idealnie przystosowana do takowych imprez. Mają idealne nagłośnienie i bardzo przestrzenną salę.


Ocena 3

W Okolicy