Jak zamówić kuriera • Tania Paczka

Opis:

Jeśli aktywnie działasz na rynku e-commerce, to z pewnością oferta prezentowanej firmy cię zainteresuje. Dzięki udostępnionemu formularzowi wysyłkowemu możesz szybko i bezpiecznie określić wszystkie cechy swojej przesyłki. Bez problemu dokonasz importu danych z najpopularniejszych portali aukcyjnych. Zwiększysz liczbę wysyłanych towarów, a co za tym idzie, także sprzedaż w swojej firmie. 

Tania-paczka.net współpracuje z największymi firmami kurierskimi w kraju. Oferuje przesyłki krajowe oraz międzynarodowe. Wszystkich formalności dokonasz online. Od tej pory nie musisz martwić się o to, jak zamówić kuriera. Kierowca przyjedzie po odbiór paczki, jeśli tylko zlecający wyrazi taką potrzebę. Nie musisz przy tym drukować tradycyjnych papierowych zleceń. Wszystkie dokumenty będzie miał kurier, który zgłosi się w wyznaczonym dniu. 

W ramach zleconej usługi możesz wysyłać towary o niewielkich rozmiarach, które mieszczą się w kopertach, ale bez problemu nadasz także przedmioty, o nieregularnych kształtach. 

Dodano: 23-07-2023

Tania Paczka


WWW: https://tania-paczka.net/

Wolności 50, 58-500 Jelenia Góra

Tel: 222302289

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jak zamówić kuriera • Tania PaczkaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy