Torebki apteczne | Firma Handlowo - Usługowa "VITO"

Opis:

Sklep działający pod adresem internetowym vitosklep24.pl oferuje duży wybór artykułów przeznaczonych dla farmaceutów czy innych osób związanych z branżą medyczną. W asortymencie znajdują się między innymi torebki apteczne wykonane z papieru. W zależności od potrzeb klienci mogą kupić modele w różnych rozmiarach. Produkty występują w wersji bez nadruku oraz z nadrukiem w formie tabelki przygotowanej do wypełnienia, np. informacjami dotyczącymi stosowania produktu. Dodatkowo firma sprzedaje sterylne opakowania do maści ocznych, sączki do kropli, zakraplacze, pudełka z pierścieniem gwarancyjnym, plastikowe reklamówki oraz torebki termoizolacyjne.

Poza tym w sklepie można kupić butelki oraz zamknięcia do nich, kapsułki żelatynowe, szkło laboratoryjne, akcesoria do miksera recepturowego.

Firma realizuje zarówno niewielkie zamówienia dla klientów indywidualnych jak i większe, pochodzące od instytucji czy przedsiębiorstw. Wszelkie dodatkowe pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy.

Dodano: 18-06-2023

Firma Handlowo - Usługowa "VITO"


WWW: https://vitosklep24.pl

Stefana Banacha 9, 31-234 Kraków

Tel: 124204283

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Torebki apteczne | Firma Handlowo - UsługowaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy