Agregat do pianki pur

Opis:

Funkcjonalny agregat znacząco ułatwia pracę, dlatego też warto zainwestować w sprawdzony sprzęt oferowany na stronie internetowej sklepbudowlanca.pl. W asortymencie można znaleźć najwyższej klasy urządzenie marki Komatz.

Dozownik do natrysku pianki poliuretanowej oraz polimocznika został wykonany z porządnych komponentów, co gwarantuje jego długą, bezawaryjną pracę. Silnik elektryczny jest energooszczędny oraz wydajny (ciśnienie 200 bar). Przemyślana konstrukcja umożliwia uzyskanie maksymalnej ilości piany z pojemnika i jej równomierne rozprowadzenie po powierzchni. Z pewnością ważną informacją dla wielu przedsiębiorców będzie fakt, że sprzęt jest łatwy w obsłudze i nie wymaga długiego czasu wdrożenia. Agregat do pianki PUR tak samo, jak inne elektronarzędzia, jest objęty gwarancją producenta.

Warto wybrać sklep, który cieszy się dobrą opinią wśród klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży. Towary są wysyłane błyskawicznie i zawsze dokładnie sprawdza przez wykwalifikowanych pracowników.

Dodano: 27-05-2022

BUD-MIX


WWW: https://sklepbudowlanca.pl/

Torowa 16c, 32-050 Skawina

Tel: 790 260 407

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Agregat do pianki purNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy