Pokaz sztucznych ogni Poznań | Damy Ognia

Opis:

Nie od dziś wiadomo, że kolory w znaczący sposób oddziałują na ludzką psychikę. Każdy z nich ma zdolność wywołania pożądanych reakcji – mogą dodawać energii, stymulować do rozwoju, doprowadzać do szaleństwa lub studzić emocje. A co będzie, jeśli połączy się je z efektywnymi wybuchami i odpowiednio dobraną muzyką? Niepowtarzalnych doznań estetycznych i niesamowitych emocji doświadczysz, biorąc udział w międzynarodowym show pirotechnicznym.

Taki pokaz sztucznych ogni w Poznaniu może rozgrzać serca zakochanych, wzbudzić poruszenie u dojrzałych widzów i zachwycić dzieci, których twarze dostaną wypieków od ilości barwnych rozbłysków na niebie. A to nie wszystko, co organizatorzy przygotowali na ten wieczór.

Damyognia.pl to niezrównani specjaliści w organizacji tego typu eventów. Współpracują z artystami wielkiego formatu, którzy swoim występem dostarczają widzom rozmaitych emocji. Doświadcz potęgi żywiołów i weź udział w pokazie Teatru Ognia! Historia opowiedziana za jego pomocą obfituje w efekty specjalne i nastrojową muzykę, nadającą klimatu całemu przedstawieniu.   

Dodano: 23-06-2019

Damy Ognia


WWW: http://damyognia.pl/

Bułgarska 17, 60-320 Poznań

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pokaz sztucznych ogni Poznań | Damy OgniaNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy