Sala weselna Aleksandrów Łódzki

Opis:

Zbliża się ten jeden wielki dzień, a Wy wciąż nie macie sali? W takim razie powinniście jak najszybciej zajrzeć na stronę internetową kamienica6.pl. Znajdziecie pod nią restaurację z Aleksandrowa Łódzkiego, której sala weselna cechuje się nie tylko dużymi możliwościami, ale też niebanalnym wystrojem, idealnym pod gustowną dekorację ślubną.

Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po propozycje tego lokalu? Przede wszystkim macie możliwość zamówić w niej catering, co zrzuca z Was konieczność znalezienia osobnej firmy, dostarczającej posiłki, a także wiąże się ze znacznymi oszczędnościami – wykonanie dań na miejscu jest zawsze tańsze. Poza tym szef kuchni restauracji, wykorzystując sprawdzone zasady polskiej kuchni, zaprezentuje Waszym gościom na talerzach kulinarne dzieła sztuki, które na pewno przypadną wszystkim do gustu.

Nie zabrakło również wszelkich trunków i napitków. Restauracja może się poszczycić największą winiarnią w regionie. W karcie win znajdują się produkty najlepszych producentów z całego świata, które są polecane przez profesjonalnego sommeliera.

Dodano: 30-05-2019

Kamienica6


WWW: https://kamienica6.pl

Plac Kościuszki 6, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Tel: 735161534

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sala weselna Aleksandrów ŁódzkiNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy