Prawo internetu

Opis:

Współcześnie przedsiębiorstwa wypracowują wiele własnych rozwiązań w zakresie technologii informatycznych. Często jednak firmy nie mają świadomości, jak chronić te rozwiązania pod względem prawnym. Tymczasem na rynku funkcjonują kancelarie prawne, które specjalizują się w prawach nowych technologii, do których należy również prawo internetu.

Jednym z takich miejsc jest Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem, pomagającym zwiększyć ochronę informacji technologicznych. Na życzenie klienta prawnicy mogą również stworzyć wszelkie dokumenty prawne, czy to umowy, czy wewnętrzne regulaminy, porządkujące relacje i prace w przedsiębiorstwie, jak i regulujące stosunki z podwykonawcą czy kontrahentem.

Kancelaria jednak nie ogranicza się wyłącznie do doradztwa. W razie naruszenia praw klienta mogą podjąć się reprezentacji go w sporze o naruszenie prawa do tajemnicy i technologii. By dowiedzieć się, jaki jest pełen zakres ich usług w tej kategorii, można wejść na stronę kancelarii, gdzie są dokładnie opisane wszystkie zadania, których się podejmują.

Dodano: 09-04-2019

Lewandowski Gradek Lewandowska sp. p. radców prawnych


WWW: https://www.lgl-iplaw.pl/

Mokotowska 41, 00-551 Warszawa

Tel: +48 22 830 76 20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Prawo internetuNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W Okolicy